Doprava nad 28 000,- Kč ZDARMA

Exterio.sk

|
0
Všechny kategorie
Skladem
Sedací soupravy
Rohové stolní soupravy
Stolní soupravy
Židle a křesla
Stoly
Stolové podnože
Lehátka
Houpací sítě
Slunečníky
Grily a krby
Zahradní boxy Biohort
Ochrana a čištění
Doplňky
Akce
Reference
OneQ podnož Standard Leg Inox
oneQ

OneQ podnož Standard Leg Inox

OneQ Standard Leg Inox je podnož a zároveň základní stavební složkou rozšiřitelné BBQ sady určené do jakéhokoliv venkovního prostoru. Grilovací sadu OneQ navrhl nizozemský designér Jan Willem Marijnissen.

8 100,- Kč
Dostupnost
vyprodáno
Počet ks
-
+
Sdílet

Podrobný popis

OneQ Standard Leg Inox je podnož a základní modul na stavbu Vaší OneQ vnější kuchyně . Moduly jsou čtvercové a přípojkou hák / oko se dají moduly propojovat v každém směru. Každý jeden modul podnože Standard Leg Inox umožňuje přiřadit specifické funkce, jako je například plynový gril (Flame), gril na dřevěné uhlí (Glow), destička buď plastová nebo dřevěná (bambus). Je možnost připojení chladicí přihrádky na   led nebo umyvadla s tekoucí vodouSamozřejmě také různé příslušenství pro různé techniky vaření, navíc různé komponenty pro ochranu Vašeho pracovního prostoru a na ochranu Vaší venkovní OneQ kuchyně. 

 

 

Základní myšlenkou soupravy je mít praktickou kuchyni se vším, co k ní patří v exteriéru. Firmě OneQ se to podařilo a dnes se těší velké oblibě zejména v bezpočtu variabilních kombinací, které si můžete i Vy vytvořit a využívat luxus kuchyně v jakémkoli prostředí.

 

Vlastnosti a parametry 

1x podnož

 

Rozměry produktu: 44(d)x44(h)x92(v) cm

Váha: 9,7 kg

Rozměr boxu: 40x40 cm

 

Možnosti využití 

plynový hořák s nerezovým roštem 40x40 cm o výkonu 8kW se smaltovým pražičem, poklop s teploměrem a inox rukojeť, gril na dřevěné uhlí s nerezovým roštem 40x40 cm, bambusová destička, když se elektrický gril nepoužívá, má funkci pracovní desky, umyvadlo s tekoucí vodou a chladicí přihrádka na led

 

 
EXTERIO KATALOG

Stáhnout
Partneři

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu exterio.sk

 

 

 
Kontakt
Obchodní centrum STYLA
Studená 4B
821 04 Bratislava
 
Otvírací hodiny
Po. - Ne.: 10:00 - 19:00 hod.
 
 
www.exterio.sk
www.exterio.cz
www.exterio.hu
www.exterio24.at