Doprava nad 28 000,- Kč ZDARMA

Exterio.sk

|
0
Všechny kategorie
Skladem
Sedací soupravy
Rohové stolní soupravy
Stolní soupravy
Židle a křesla
Stoly
Stolové podnože
Lehátka
Houpací sítě
Slunečníky
Grily a krby
Zahradní boxy Biohort
Ochrana a čištění
Doplňky
Akce
Reference
Trendy v zahradním nábytku na rok 2018
29.03.2018

Plynulý přechod z obýváku do zahrady. I tak by se dal opsat rostoucí trend s kterým se mnohem častěji u návrhu exteriérového designu potkáváme. V našem blogu si řekneme jak se připravit na nadcházející sezonu s ohledem na současné trendy.

 Hygge styl

Slyšeli jste již o způsobu jakým si vychutnáte a umocníte pocit štěstí nebo relaxace? Zjednodušeně jde o symbiózu příjemných rituálů, dobrého jídla, knih a dalších „drobností“, které mají přispět k co nejlepší pohodě. Tento dánský trend je nejčastěji skloňován v prostorech našich obydlí a proto proniká také do zahrad. Možná nejste vyznavačem dánského životního stylu. Zdraví ale určitě prospěje najít si chvilku s blízkými a oddávat se klidu, který vám zahrada nabízí. Stavte teda na co nejpohodlnější zahradní soupravy které efektně doplní vaše terasy nebo balkóny.
 

Komfort na prvním místě

Existuje lepší oddych, než ponořit své znavené tělo do měkoučkých polštářů? I proto téhle době vládnou polštářové nábytky a pohodlné ratanové jídelní židle. Ty neslouží jen pro nutných pár minut oběda, ale s radostí si v nich posedíte, až dokud vás nevyžene zvědavý pohled pracující sousedky. S ohledem na co nejkomfortnější relax v zahradě narůstá také popularita ratanových křesel a ratanových lehátek.
 

Co nejpřirozenější vzhled

Časy nestabilních plastových stoliček, které ale stejně až do dneška najdeme na zahradách, většinou v dezolátním stavu nebo zaházeny květináči, jsou dávno pryč. Trend současnosti dává sbohem také extravagantním barvám výpletu ratanového nábytku. Zelenou má zahradní nábytek v čistě přírodních barvách s příchutí Skandinávie, který vytvoří dokonalý efekt letního obýváku.
 

Technologické novinky

I vaše zahrada je správným adeptem na nejnovější technologie, které drží ruka v ruce s moderním životním stylem. Materiál Sunbrella je inovací kterou oceníte, jestli kolem vás právě běhají malý nezbedníci, nebo si rádi zpříjemníte večer ve společnosti přátel a lahodného občerstvení. Jde o kvalitně zpracovanou textilii nabízející trvanlivost a odolnost vůči chemickému a přirozenému znečištění. Technologie Sunbrella, která mimo jiné nachází své uplatnění také u výroby jachet, nepropustí žádnou vodu, kávu nebo víno a přitom si zachová svou příjemnost na dotek. Sice sedací souprava Venezia na první pohled vypadá jako interiérový nábytek, právě dík technologii Sunbrella má doširoka otevřené dveře právě do vašich zahrad.
 

Barva roku 2018

Když se ptáte jestli jsme náhodou nezapomněly na barvu ruku 2018, kterou je ultra violet, tak jste na správném místě. Jak jsme již zmínily, hitem tohoto roku mezi zahradními soupravami jsou hlavně naturální odstíny a Skandinávský styl. Proto tuto odvážnou barvu doporučujeme využít v kombinaci doplňků, jako jsou kupříkladu polštáře, svíčky nebo houpací sítě.

EXTERIO KATALOG

Stáhnout
Exterio
 

Logistickí partneři

    

Platební metody

        

 
Partneři

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu exterio.sk

 

 

 
Kontakt
Obchodní centrum STYLA
Studená 4B
821 04 Bratislava
 
Otvírací hodiny
Pon. - Ned.: 10:00 - 20:00 hod.
12.12.2019: 10:00 - 18:00 hod.
  
tel.: +421 948 199 838
e-mail: info@exterio.cz
 
 
www.exterio.sk
www.exterio.cz
www.exterio.hu
www.exterio24.at